Balsam z KONOPII z mikroelementami z wody leczniczej 200g

Balsam zalecany do masaży i pielęgnacji przemęczonych mięśni i stawów. Łagodzi uczucie dyskomfortu związanego z przemęczeniem stawów oraz mięśni ciężką pracą, lub niewygodną pozycją w trakcie pracy. Idealnie nadaje się do masażu relaksacyjnego, a dodatkowo zawarty w balsamie penthenol i alantoina powodują szybszą i łatwiejszą regenerację masowanych miejsc. Zawarty w preparacie aktywny olej z konopii oraz naturalne ekstrakty ziołowe z żywokostu, ruty, boswelii, arniki górskiej oraz olejków eukaliptusowego i pichtowego doskonale komponują się w postaci leczniczo-relaksacyjnego balsamu do użytku codziennego.

Sposób użycia: Do użytku wyłącznie zewnętrznego, kilka razy dziennie w zależności od potrzeb i odczucia bólu, wmasowywać powolnymi, okrężnymi ruchami , aż do całkowitego wyschnięcia.

UWAGA: nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę, bez względu na poziom odczuwanego w miejscu bólu. W przypadku nadwrażliwości na któryś ze składników, kurację balsamem natychmiast przerwać i skontaktować się z lekarzem.

KK

Balsam z KONOPII 200ml GORVITA

19,50 złCena
  • 5907636994145