Wskazania: W reumatoidalnym zapaleniu mięśni i stawów, zesztywniąjącym zapaleniu stawów kręgosłupa, zespołach bólowych (np. szyjnym, barkowym, lędżwiowym), chorobie zwyrodnieniowej stawów, a także w stanach bólowych i obrzękowych po stłuczeniach, złamaniach i zwichnięciach. 

Działanie maści jest związane z właściwościamiborowiny, olejku cedrowego, pichtowego oraz uzdrowiskowej wody mineralnej:wodorowęglanowo-chlorkowo- -sodowej - bromkowo - jodkowo - borowej z Uzdrowiska Rabka. Składniki te są szybko i łatwo wchłaniane przez skórę, a zawarta w składzie naturalna allantoina i D-panthenol dodatkowo ją odżywia i nawilża. Maść stanowidobrą alternatywę dla klasycznych okładów borowinowych, a możliwośćpozostawiania jej na skórze przez dłuższy czas wpływa korzystnie na skutecznośćdziałania składników czynnych zawartych w składzie. 

Składniki/ INCI: 
Aqua,Propylene Glycol, Glycerin, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 MethylglucoseDistearate, Octylstearate, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Dimethicone,Carbomer, Stearyl Alkohol, Triethanoloamine, Limii aquossae liquidum Extract,Albies Sibirica Oil,Juniperus Virginiana Oil ,Mentol,Methylparaben, Allantoin,D-Panthenol.


Składniki pochodzenia naturalnego. Testowany dermatologicznie.Produkt nie testowany na zwierzętach.

Sposób użycia: 
Stosować zewnętrznie kilkarazy dziennie lub w zależności od potrzeb, delikatnie wmasowując maść w skórę ażdo wchłonięcia.

 

GORVITA Maść Borowinowa 130 ml

20,50 złCena
  • 5907636994626