Kawa zielona i jej 100% ekstrakt w postaci łatwych w użyciu kapsułek, to bardzo skuteczny środek w walce z nadwagą. Stosowany powszechnie w wielu dietach polegających na redukcji tkanki tłuszczowej w organizmie, stał się hitem w wielu krajach borykających się z nadwagą.

 

Za właściwe działanie odchudzające wyciągów z kawy zielonej odpowiedzialna jest substancja czynna zawarta w kawie o nazwie – kwas chlorogenowy. Jej działanie opiera się o ograniczaniu wchłaniania glukozy, przez co zmusza organizm do czerpania z rezerw energetycznych, jakim w organizmie ludzkim jest tkanka tłuszczowa, powodując jej redukcję w naturalny sposób. Substancja wykazuje również właściwości powodujące przyspieszanie procesów metabolicznych czym również przyczynia się do gubienia zbędnych kilogramów, a co za tym idzie poprawy komfortu życia. Poprzez swoje  działanie na kontrolę wagi, kawa zielona pozwala na podjęcie walki i profilaktykę współczesnych chorób  takich jak: nadciśnienie, miażdżyca czy cukrzyca.

 

Mehmet Oz prowadzący popularny amerykański program telewizyjny „The Dr. Oz Show”, polecał kawę zieloną jako magiczny lek na otyłość, nazywając ją czarodziejską fasolą, zaś medycyna japońska i jej naukowi przedstawiciele stwierdzili, że osoby stosujące regularnie kawę zieloną w codziennej diecie są aż o 20% mniej narażone na choroby i zawały mięśnia sercowego, oraz udaru mózgu w stosunku do osób, które nie włączyły do swojej diety kawy zielonej. Tak więc kawa zielona wydaje się być doskonałym środkiem na odchudzanie, a jej właściwości zdrowotne wydają się być doceniane i stosowane na całym świecie przez osoby, które dbają o zdrowie i jakość życia. KK

KAWA ZIELONA 60 kaps. MyVita

27,00 złCena
  • 5903111710163