LIŚĆ OLIWNY 60 kaps.

Dzięki zawartej w liściu oliwnym oleuropeinie (min. 80mg w 1 kapsułce) związku z grupy polifenoli wykazuje on działanie: antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz antywirusowe. Wzmacnia organizm, zapobiega chorobom. Z uwagi na właściwości składników, liść oliwny zwany jest naturalnym antybiotykiem, który działa bezpiecznie na organizm. W każdym przypadku, gdy samopoczuciu towarzyszą: zmęczenie, brak energii i częste infekcje, liść oliwny może pomóc w odzyskaniu siły i zdrowia.


Zawartość: 60 kapsułek x 500 mg

Skład: ekstrakt liści oliwnych 6:1 Zawartość składników charakteryzujących produkt w 1 kapsułce: polifenole (oleuropeina) min. 80 mg.


Działanie: Oleae folium - ekstrakt, to sposób na uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze pochodzenia naturalnego, a przede wszystkim w polifenole. Substancje te znacząco wpływają na organizm wzmacnijąc go i zapobiegając chorobom. Wykazują działanie antywolnorodnikowe, antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz antywirusowe. Njbardziej aktywnym polifenolowym związkiem w liściu oliwnym jest oleuropeina. Uderza w zewnętrzną błonę komórkową bakterii i pasożytów powstrzymując ich rozwój.

Wskazania: Suplement diety dla osób o obniżonej odporności.

Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie.

Uwaga: Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Liść Oliwnego GAJU x 60 kaps. A.MEDICA

54,50 złCena
  • 5907530440281