Pichtosept x 24 pastylki Alter MEDICA

Pastylki Pichtosept do ssania zawierają olejek pichtowy, który sprawia, że różnią się one w sposób zasadniczy od typowych pastylek cukrowych dostępnych na rynku. Olejek pichtowy jest bowiem źródłem substancji o prozdrowotnym oddziaływaniu na organizm. Działa wzmacniająco i ochronnie w okresach przesileń i zmian pogodowych.

Skład:
syrop skrobiowy, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), olejek pichtowy (1%)Działanie:

Zawartość olejku pichtowego w pastylkach sprawia, że są one doskonałym źródłem substancji o prozdrowotnym oddziaływaniu na organizm. Olejek pichtowy spożywany w większych dawkach powoduje pobudzenie układu odpornościowego organizmu, działa przeciwzapalnie, ogólnie wzmacniająco oraz napotnie. Rozszerza drogi oddechowe ułatwiając oddychanie. Olejek pichtowy jest szczególnie polecany w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych. Zapobiega i wspomaga leczenie kataru, kaszlu i przeziębień, zmniejsza wydzielanie śluzu w oskrzelach. Działa również mukolitycznie (upłynnia śluz) oraz odkażająco na przewód pokarmowy, układ oddechowy i skórę. Wzmacnia i chroni organizm w okresach przesileń i zmian pogodowych. Wykazuje właściwości przeciwzapalne, wspomaga usuwanie toksyn i martwych komórek z organizmu. Działa antyseptycznie i wykrztuśnie.

Zastosowanie:

PICHTOSEPT - pastylki do ssania z olejkiem pichtowym (1%), otrzymanym z syberyjskiej jodły białokorej, przeznaczone dla osób dorosłych.

Dawkowanie:

5-10 pastylek dziennie.

Uwagi:

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla osób uczulonych na składniki igliwia, gdyż olejek ten może być alergenem.

Pichtosept x 24 pastylki Alter MEDICA

10,50 złCena
  • 5907530440205